Rozenkransgebed Meimaand in de O.L.V. Hemelvaart Raamsdonksveer

Op de dinsdagavonden in de komende Meimaand willen we in de Maria- / doopkapel met elkaar de rozenkrans (‘rozenhoedje’) bidden om 19.00 uur. Het gaat dan om de dinsdagen 1, 8, 15, 22 en 29 mei a.s.

Als afsluiting van de maand Mei zullen we ons ook aansluiten bij het gebed in de Nederlandse Bisdommen op donderdag 31 mei om 19.00 uur bij het feest van het bezoek van de Heilige Maagd Maria aan haar nicht Elisabeth.

Op initiatief van de Nederlandse bisschoppen wordt dit jaar op een aantal dagen samen met alle katholieken de rozenkrans gebeden met als intentie de vrede in de wereld. De bisschoppen schrijven in hun oproep aan de katholieken in hun bisdommen: ‘We willen bidden dat God de vrede in de wereld zal geven en dat Hij – indachtig een gebed van de Heilige Franciscus van Assisi (+ 1226) – onszelf tot een instrument van Gods vrede maakt.

Pastoor John van der Laer