Versoepeling van de coronamaatregelen in de R.K.Kerk vanaf 5 juni. Klik hier voor meer informatie

Adressen

Sint Elisabethparochie

St. Jozeflaan 3
4941 GP Raamsdonksveer
KvK nr 74901400
IBAN nr.  NL43 RABO 0301 5493 89

0162-511551 (maandag t/m donderdag van 9.00-17.00)

teamassistente@sintelisabethparochie.nl

pastoraal team

Federico Ceriani, pastoor, teamleider
06-176 115 28 / pastoor@sintelisabethparochie.nl
Eindverantwoordelijk priester voor zowel bestuurlijke als pastorale zaken in de parochie.
contactpastor voor de parochiekernen Raamsdonk, Raamsdonksveer en Hank

Kees Waas, pastoraal werker
06-106 958 18 / kwaas@sintelisabethparochie.nl
Contactpastor voor de parochiekernen Geertruidenberg, Dussen en Woudrichem.

Egbert Bornhijm, diaken
0162-511 551 / ebornhijm@sintelisabethparochie.nl

Het pastoraal team wordt ondersteund door:

teamassistente Margreet van Halderen
0162-511551 / teamassistente@sintelisabethparochie.nl

Kern Raamsdonksveer

Kerkgebouw: O.L.V. Hemelvaart
Grote Kerkstraat 9, 4941 DM Raamsdonksveer
Parochiesecretariaat:
St. Jozeflaan 3, 4941 GP Raamsdonksveer 0162-512439
open: donderdag van 10.00-12.00 uur

E-mail: raamsdonksveer@sintelisabethparochie.nl
Geef voor je kerk. Parochiebijdragen IBAN-nummer: NL32 RABO 0115 6993 33

Kern Geertruidenberg

H. Gertrudis
Vieringen in: De Steur
Havendijkstraat 1, 4931 AS Geertruidenberg
Parochiecentrum: De Steur Havendijkstraat 1, 4931 AS Geertruidenberg, 0162-512633
open: dinsdag en  de 1e en 3e donderdag van de maand van 9.30-11.30 uur.

E-mail: geertruidenberg@sintelisabethparochie.nl
Geeft voor je kerk. Parochiebijdragen IBAN-nummer NL54 RABO 0115 6000 94

Kern Raamsdonk

Kerkgebouw: H. Bavo
Kerkplein 1, 4944 XD Raamsdonk
Parochiecentrum: Kerkplein 1, 4944 XD Raamsdonk
open: woensdag 10.00-11.30 uur
0162-512636 b.g.g. 06-20842250

E-mail: raamsdonk@sintelisabethparochie.nl
Geef voor je kerk. Parochiebijdragen IBAN-nummer NL34 RABO 0143 0044 09

Kern Hank

Kerkgebouw: O.L.V. Onbevlekt Ontvangen
Kerkstraat 15, 4273 CA Hank
Parochiecentrum:    Kerkstraat 15a, 4273 CA Hank
open: dinsdag en donderdag 10.00-12.00 uur
0162-402443

E-mail: hank@sintelisabethparochie.nl
Geef voor je kerk. Parochiebijdragen IBAN-nummer NL33 RABO 0118 9008 97

Kern Dussen

Kerkgebouw: H. Maria Geboorte
Vrijheidsplein 1, 4271 AW Dussen
Parochiecentrum:   Vrijheidsplein 1, 4271 AW Dussen
0416-391115
open: maandag, woensdag en vrijdag 10.00-11.00 uur
Inloopochtend: elke vrijdag van 09.30-11.00 uur

E-mail: dussen@sintelisabethparochie.nl
Geef voor je kerk. Parochiebijdragen IBAN-nummer NL81 RABO 0113 0932 25

Kern Woudrichem

Kerkgebouw: H. Joannes Nepomucenus
Vissersdijk 15, 4285 AM Woudrichem
Postadres: Vissersdijk 15, 4285 AM Woudrichem
Telefoon: 0183-222 178 (wordt doorgeschakeld naar mobiel)

E-mail: woudrichem@sintelisabethparochie.nl
Geef voor je kerk. Parochiebijdragen IBAN-nummer NL86 RABO 0368 7056 92

uitvaart coördinatoren

RaamsdonksveerPaula Bossers06-51800804
RaamsdonkMia van Strien06-20842250
GeertruidenbergHarry Heesters06-41911594
HankEls van Velthoven06-40751179
DussenBertha Heijmans0416-391878
WoudrichemJeanne Olsthoorn06-51321138