Op een klein stationnetje….

Ons bezoek aan De Fruitschuur in Nieuwendijk was een groot avontuur.

Wij, bewoners en direct betrokkenen van het Kornhuys uit Dussen, waren uitgenodigd door de zeer aardige heer en mevrouw Oostveen om een bezoek te komen brengen aan De Fruitschuur in Nieuwendijk. Het is werkelijk een prachtige omgeving! Er werd kennis gemaakt met een hand en met een lach. We namen vervolgens plaats in een authentieke appelkist die door boer Oostveen omgetimmerd was tot een veilig en comfortabel treinvoertuig. Met z’n allen werden we, tot groot plezier, door de boer op zijn tractor rondgereden door de fruitgaard. We kwamen ondertussen van alles te weten over het fruitleven van de familie Oostveen. Hun liefde voor het vak, door weer en wind, bij nacht en ontij. Hun liefde voor het beschermen en plukken van het fruit, wat vaak met acrobatische lenigheid, onbeschadigd uit de toppen van de bomen geplukt moet worden. Door hun doorzettingsvermogen weten ze

het aller lekkerste fruit te serveren. Dit gebeurde na afloop dan ook en konden we zowaar, geheel vrijblijvend, uit de fruitautomaat meenemen wat we net geproefd hadden.

Wij konden contant, met pin of contactloos betalen en dat tot 22.00 uur ’s avonds.

Nou wij gaan terug. Wat een ervaring!

ZEKER WETEN!!
TUUT TUUT
het Kornhuys