jubileum Luus de GrootOp 22 november was het de feestdag van Sint Cecilia, de patrones van de koorzangers, en daarom werd er die zondag ook gefeest bij het Bavokoor. Een extra reden om te feesten was het 40 jarig jubileum van Luus de Groot-Snels. Luus is een zeer trouw koorlid,altijd present en ze zingt nog steeds haar altpartij. In de viering, die deze zondag met extra  mooie gezangen werd uitgevoerd, kreeg Luus een eremedaille van de Gregoriusvereniging  opgespeld door pastor v.d. Laer en uiteraard hoorde daar een bloemetje bij. Na de viering werd het feest voortgezet in de pastorie en werd ze door de koorleden toegezongen met een feestelijk lied met daarbij ook weer een bloemetje namens alle koorleden. Daarna werden Luus en haar gezin en natuurlijk alle koorleden en de vaste gastzangers getrakteerd op een gezellige “High tea” verzorgd door verschillende leden van het koor.

Het was weer een heel gezellige dag en dat weerspiegelt de sfeer in het Bavokoor. Een klein koor maar met een grote inzet. De komende tijd gaat er weer druk gerepeteerd worden voor de advent en kerstvieringen en daarbij zouden we nog best wat leden bij kunnen gebruiken. Heeft u nou ook eens zin om mee te komen zingen, kom dan dinsdagochtend eens de repetitie bijwonen. U bent van harte welkom voor elke zondagsviering, maar wanneer dat te veel is bent u ook van harte welkom als gastzanger voor de bijzondere vieringen zoals bv. Kerstmis of met uitvaarten en jubilea. De muziek is niet moeilijk maar wel sfeervol dus de drempel is niet al te hoog. Op het kerstrepertoire staat de mooie meerstemmige mis van Gounod en mooie kerst en adventsliederen.  Namens het Bavokoor       Nelly de Meijer
jubileum Luus de Groot 3