Thema: De poort van de goede gaven.

Na het woord van welkom, verteld Willy in het kort aan de kinderen wat ze deze bijeenkomst kunnen verwachten. Daarna bidden we gezamenlijk het Onze Vader, alle kinderen deden erg hun best om goed en gelijktijdig te bidden en dat is best moeilijk.

Maria las het mooie verhaal voor maak je geen zorgen. Over Simon de visser die door Jezus werd uitgenodigd om met hem mee te gaan. ’Simon,’ zei hij, ‘laat je visnetten maar liggen. Wij gaan vissen naar mensen die willen luisteren naar mijn verhaal.’ Maria stelt ook deze bijeenkomst de vragen over het verhaal, en gaat zo met de kinderen dieper in op het Bijbelverhaal. Wat letten ze goed op, de meest vragen worden goed beantwoord. We gaan richting het land van God en bij het betreden hiervan mogen ze allemaal iets noemen dat ze gratis gekregen hebben (regen, zon, sneeuw….. ze houden het makkelijk) Vandaag gaan de kinderen een zelf portret tekenen maken van silk-clay en deze zijn echt heel leuk geworden. Nog wat in het werkboekje gewerkt en gekleurd. En tot slot heeft Elly, ons zangtalent, met de kinderen de laatste tien minuten nog de eerste drie coupletten van het lied van de poorten geoefend. Een woord van dank aan onze hulpouders dankjewel!

De 4de kinderbijeenkomst is op donderdag 15 maart om 18.30