Aanmelden tienergroep; klik hier

Informatieavond Heilig Vormsel

Geplaatst op 02-06-2023 door Cinthia van den BiggelaarAANMELDEN H. VORMSEL  

In onze parochie wordt vrijdagavond 24 november 2023 het Heilig Vormsel toegediend. De voorbereiding op het Heilig Vormsel begint met een informatieavond en wel op donderdag 22 juni om 20.00 in het parochiecentrum te Raamsdonksveer. U kunt zich hiervoor nu aanmelden. Na deze informatieavond volgt de aanmelding van de vormelingen. Aan het begin van het schooljaar start het voorbereidingstraject met bijna wekelijks catecheselessen voor de vormelingen en drie ouderbijeenkomsten. Het bijwonen van Eucharistievieringen en tweemaal het sacrament van de biecht. Voor meer informatie en/ of aanmelden voor deze informatieavond neemt u contact op met werkgroep vrijwilliger Cinthia van den Biggelaar: 0162 511 551/ werkgroep.catechese@separochie.nl