Aanmelden tienergroep; klik hier

Dringend gezocht ledenadministrateur m/v

Geplaatst op 11-10-2023 door Cinthia van den BiggelaarDe parochiekern Raamsdonksveer zoekt per direct een nieuwe ledenadministrateur; 1 of 2 personen. Om gezondheidsredenen heeft de vorige ledenadministrateur, die jaren de ledenadministratie verzorgt heeft, noodgedwongen moeten stoppen. Het betreft het up to date houden van de ledenadministratie en ondersteunen van de actie kerkbalans door alle gegevens te actualiseren en aan te leveren namens de parochiekern Raamsdonksveer. Enige kennis van diverse software programma’s zoals Word en Excel, Exact Online en Docbase zijn aan te bevelen. De laatste twee genoemde programma’s hoeft men niet perse te beheersen, deze kunnen aangeleerd worden. Er is een pc beschikbaar in de pastorie van Raamsdonksveer. De tijd kan men zelf indelen en de tijd belasting bedraagt een paar uur per week. Tijdens de voorbereidingen van actie kerkbalans; nov./ dec vraagt dit meer tijd. Omdat over enkele weken actie kerkbalans aanvangt is onze nood hoog. 
Wilt u of weet u iemand die ons wil helpen? Stuur dan een mail naar info@separochie.nl