kermisviering RaamsdonksveerProjectkoor ‘de Kermiszangers’ zingt in een muzikaal project in samenwerking met kinderkoor Tinter. Waarom? Omdat zingen leuk, leerzaam en gezellig is. Op 26 juni a.s. zingen we tijdens de eucharistieviering om 11.00 uur in de kermistent van de BOTSAUTO’S . Projectkoor ‘De Kermiszangers’ zoekt jongens en meisjes uit groep 4 tot en met 8 of uit de eerste klas van de middelbare school die mee willen zingen in het koor.

‘Iedereen mag meedoen’. Dat is het motto van projectkoor ‘De Kermiszangers’. Zing je wel eens onder de douche? Heb je wel eens eerder in een koor gezongen? Of lijkt zingen je gewoon leuk? Geef je dan op. Geef je snel op: er is slechts plaats voor 30 kinderen! Dit kun je doen door een mail te sturen naar Eva: evahermans@live.nl. Vermeld in de mail jouw naam, adres, telefoonnummer en je geboortedatum. Schrijf ook het emailadres en het mobiele nummer(met eventueel whatsapp) van papa en/of mama erbij, waar we hen op kunnen bereiken.

We komen drie keer bij elkaar om te oefenen. Dat doen we op donderdagavond 9, 16 en 23 juni van 18.30u tot 19.45u. De oefenavonden vinden plaats in het parochiecentrum aan de Sint Jozeflaan 1b, te Raamsdonksveer. Dit is het gebouw achter de Dela. En dan, op 26 juni, zingt projectkoor ‘De Kermiszangers’ in de viering. Maar dit is niet zomaar een viering. Het is een  kermisviering en daarom zingen we in de BOTSAUTO’S! Dan moet het wel bijzonder worden!  Na de viering geeft projectkoor ‘De Kermiszangers’ ook nog een miniconcertje. Als we op de kermis staan, moeten we natuurlijk wel over de kermis zingen! Na het zingen is er iets te drinken en misschien ook wel een verrassing.

Hopelijk tot de eerste oefenavond van projectkoor ‘De Kermiszangers.

Geef je op, maak gebruik van onderstaand formulier, knip en plak de tekst in je mailtje en vul je gegevens in! 

Naam:                  ……………………………………………..……………………………………………..…………………………

Geboortedatum:………………………………………………………………………………………………………………………

Adres:                  ……………………………………………..……………………………………………..…………………………

……………………………………………..……………………………………………..…………………………

Email:                   ……………………………………………..……………………………………………..…………………………

Telefoon vast:  …………………………………………….Mobiel(what’s app):……………..…………………………..

 

Voor wie?           Iedereen uit groep 4 tot en met groep 8 of uit klas 1

Waarom?            Omdat zingen leuk, leerzaam en gezellig is.

                                Oefenen                                                                          Zingen

Wanneer:           Donderdag 2, 16 en 23 juni                                         Zondag 26 juni

Hoe laat:             18.30u tot 19.45u                                                         11.00u (10.30u aanwezig)

Waar:                   Sint Jozeflaan 1b, Raamsdonksveer                           Op de kermis (voor de Hema)

(achter de Dela)

Kosten?               Gratis

Meer info? ‘projectkoor De Kermiszangers’

Opgeven?          evahermans@live.nl