kleuterkerkACHT HERDERTJES!                        

Zaterdag 20 december zijn er weer de twee kleuterkerk vieringen in de Sint Elisabeth parochie. Deze vieringen zijn speciaal voor de kinderen tot en met 7 jaar en voor iedereen, die met deze kinderen meekomt. Deze keer zullen we met de acht herdertjes gaan meespelen en zingen dus neem allemaal een muziekinstrumentje mee dan wordt het vast een gezellige kerstviering.Onze kleuterkerk vieringen zijn korte vrolijke vieringen van ongeveer een half uur, waarin de kinderen centraal staan. En na afloop is er ranja met wat lekkers. Benieuwd? U bent van harte welkom met uw kinderen, kleinkinderen tijdens de vieringen van 20 december en op www.olvhemelvaart.nl kunt u de foto’s zien van eerdere kleuterkerk vieringen. De eerste kleuterkerk viering is in Hank, in de kerk O.L.V. Onbevlekt Ontvangen om 16.30 uur. De tweede viering is in Raamsdonksveer in de kerk O.L.V. Hemelvaart om 18.30 uur. Tot dan.
Werkgroep kleuterkerk Sint Elisabeth parochie.