Je bent je aan het voorbereiden op je huwelijk of bent net een paar jaar getrouwd. Graag nodigen we jullie uit voor deze gezellige middag voor twee op zaterdag 16 november 2019 in Roosendaal.

Deze middag gaat over de plaats die je het geloof wil geven in je leven samen en in je gezin. Frank en Frederike Proost zijn 21 jaar getrouwd en hebben vier kinderen. Zij zullen delen hoe hun huwelijk- en gezinsleven dieper en waardevoller zijn geworden dankzij het geloof. Ze vertelden ons al: “Een hele mooie gebedsverhoring is dat we elkaar hebben ontmoet! Een paar uur daarvoor hadden we allebei, los van elkaar, gebeden of we iemand mochten ontmoeten. Vlak daarna spraken we elkaar ‘toevallig’ aan. Dat was ons begin samen, we hebben elkaar nooit meer losgelaten”.

Het programma van de middag ziet er als volgt uit:

13.00 uur We beginnen met een uitgebreide lunch
13.45 uur Inleiding door Frank en Frederike
14.30 uur Met z’n tweeën in gesprek met een kop koffie en wat lekkers
15.30 uur Moment in de kerk om alles bij God te brengen.
16.00 uur Drankje

Deze middag wordt gehouden in de pastorie van de Sint Josepkerk, Sint Josephstraat 2, 4702 CW Roosendaal.
Het is een initiatief van het Sint Franciscuscentrum – het vormingscentrum van het Bisdom Breda.

Heb je vragen over deze dag of wil je jullie aanmelden? Check www.gezinengeloof.nl of mail naar Brechje Loenen via: gezin@bisdombreda.nl. De kosten zijn: 10 euro per stel, eventuele kinderen gratis. Dit is inclusief lunch en versnaperingen.