Bloemplaatviering zondag 2 juni

Eindelijk is het weer zover, zondag 2 juni om 9.30 uur wordt de Bloemplaatviering weer gehouden. Voor de derde keer op rij wordt deze gehouden op de Bloemplaathoeve, Duijlweg 6a Almkerk, bij de Familie van Winden. Er zijn al genoeg strobalen gereserveerd dus er is voor iedereen plaats(zelf stoel of kussentje meebrengen is ook mogelijk). Kees Waas gaat voor in deze viering. Het is zoals elk jaar weer een verassing waar we zullen zitten, binnen bij de koeien, buiten in de zon of…….. Ook dit jaar is het weer de bedoeling dat iedereen wat te eten meebrengt zodat we na de viering lekker wat met elkaar kunnen eten en delen! En zoals velen van jullie weten zorgt Jan Knopp traditie getrouw voor het ijs. Koffie en thee wordt voor gezorgd. Iedereen is van harte uitgenodigd en schroom niet om andere mensen mee te nemen. Er is volop plaats in de stal?